תיווך בנימינה

 מגוון נכסים למכירה והשכרה – התקשרו עכשיו 

ניידים: 052-3775421, 052-5051177
דוא”ל: info@binyaminayuval.co.il 

על תיווך בנימינה

משרד “תיווך בנימינה” בהנהלת יובל לי-אור מתמחה בנדל”ן במושבה בנימינה ופועל בשיתוף פעולה עם סוכנויות תיווך ביישובים הסמוכים: גבעת עדה, ויישובי אלונה (אביאל, עמיקם, גבעת ניל”י) זכרון יעקב, פרדס חנה-כרכור.

המשרד ממוקם בסמוך לרחובה הראשי של המושבה הוותיקה, ברחוב הדקל 11, שם נמצאת גם הגינה האורגנית של יובל.

“תיווך בנימינה” נוסד בשנת 1993 על ידי יובל לי-אור ועוסק בכל תחומי הנדל”ן בבנימינה. המשרד ייחודי בהיכרותו המעמיקה את המושבה ובמתן שירות אמין, אישי ומקצועי.

משפחתו של יובל נמצאת בבנימינה משנת 1922. וכנכד למייסדי המושבה, יובל מכיר בה כל שביל, עץ, אבן ונכס. היכרותו המעמיקה ורבת השנים עם בני המקום, יחד עם אמינותו, מקנים לו את היכולת לתת לכם פתרון יצירתי בכל תחומי הנדל”ן ולהגשים לכם את חלומותיכם בבנימינה.

ליובל תעודת מתווך מורשה מטעם משרד המשפטים, סיים בהצלחה לימודי שמאות מקרקעין מטעם הטכניון בחיפה.

צוות “תיווך בנימינה” – יובל לי-אור, אסתי לי-אור, אנה זמיר – מתמחה במציאת פתרונות לצרכיהם ודרישותיהם של לקוחותיו ועוסק בתחומים הבאים:

  • שיווק בתים ומגרשים לבניה
  • השכרת נכסים
  • שיווק פרויקטים
  • קניה ומכירה של קרקעות חקלאיות

 

במרוצת השנים טיפל המשרד באלפי לקוחות מרוצים והוא מוכר בזכות אמינותו המוחלטת, הגינותו ויושרו. השירות במשרד מתבטא בליווי מקצועי לאיתור הנכס המתאים ומתן ייעוץ ועזרה בכל השלבים שלפני ואחרי ביצוע העסקה. בנוסף, תוכלו לקבל ייעוץ אדריכלי והדרכה בנושא גינה וגדולים אורגניים בחצר המשפחתית של ביתכם החדש.

לקוחות הפונים ל”תיווך בנימינה” ומתעניינים בנכסים ביישובי הסביבה מופנים למתווכים אמינים ומנוסים בפרדס חנה, כרכור, גבעת עדה, יישובי אלונה וזכרון יעקב.

רכישת בית היא הקניה החשובה והמשמעותית בחייכם. חשוב לעשות צעד זה בליווי מקצועי ואמין. תנו לניסיון ולמקצועיות של “תיווך בנימינה” להוביל אתכם לביצוע העסקה המיטבית עבורכם.

הצעד הראשון, מתחיל בטלפון…


צור קשר לתאום פגישה

ניידים: 052-3775421, 052-5051177
פקס: 04-6288580
דוא”ל: info@binyaminayuval.co.il